Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Tomaszowice

Tomaszowice, małopolskie

  • 1 150 000 zł
  • 115 m²
  • 10 000 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Tarkow...

Skontaktuj się

Dom Tomaszowice

Tomaszowice, małopolskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

1 150 000 zł

115 m²

10 000 zł/m²

Dom Tomaszowice

Zaktualizowane: 12 maja 2026

1 150 000 zł 115 m² 10 000 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
300 m²
Miejsce postojowe:
tak
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

300 m²

Miejsce postojowe:

tak

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 150 000 zł (10 000 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Tomaszowice)
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 115 m² (100 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: deweloperski
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2026
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: dachówka
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Działka: 300 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, strych
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, kanalizacja; ogrzewanie: kominek, pompa ciepła
  •   opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: tak

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej:
pow. 100m2 (salon z jadalnia i kuchnią z wyspą (łącznie 35m2) +spiżarnia, pralnia, trzy sypialnie z oknami balkonowymi, garderoba, dwie łazienki
działka +/- 300 m2 ogrodzona, zagospodarowana, podjazdy i taras wykończone kostką +miejsca parkingowe - możliwość postawienia wiaty!
kameralne, zamknięte osiedle kilku domów jednorodzinnych, m.in. (...)

Agent

Katarzyna Tarkowska-Fabisz

502 675...

502 675 339

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została